اخبار و اعلانات

کسب رتبه الف برای دومین سال پیاپی

مایه افتخار است که اعلام کنیم  فصلنامه مطالعات  کتابداری و سازماندهی اطلاعات با صاحب امتیازی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران بر اساس آیین‌نامه نشریات علمی مصوب 09-02-1398 در ارزیابی سال 1400 نیز  رتبه الف  را در رتبه‌بندی کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کسب کرد.

مطالعه بیشتر

کسب رتبه "الف" نشریه در رتبه‌بندی کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۰

مایه افتخار است که اعلام کنیم  فصلنامه مطالعات ملی کتابداری و سازماندهی اطلاعات با صاحب امتیازی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران بر اساس آیین‌نامه نشریات علمی مصوب 09-02-1398 در ارزیابی سال 1399  رتبه الف  را در رتبه‌بندی کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کسب کرد.   سردبیر سپاسگزار تلاش‌های صادقانه همکاران نشریه است    

مطالعه بیشتر

از وب سایت انگلیسی ما بازدید کنید!

وب سایت انگلیسی و فارسی  نشریه مطالعات ملی  کتابداری و سازماندهی اطلاعات باتغییرات اساسی منتشر شد. به زودی فراخوان پذیرش مقالات انگلیسی برای  غنی‌سازی نشریه  اعلام خواهیم کرد. از سردبیر محترم نشریه  فریبرز خسروی، ویراستار انگلیسی ابراهیم افشار و کارشناس نشریه  فیروزه دوخانی تشکر و قدردانی می کنم. سعیده اکبری داریان مدیر مسئول نشریه

مطالعه بیشتر

هزینه داوری و انتشار الکترونیکی مقالات فصلنامه

با سلام با عنایت به بند 4 مصوبات شورای پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مورخ 98/04/11 مقرر شده است برای داوری هر مقاله در نشریه مطالعات ملی کتابداری و سازماندهی اطلاعات مبلغ یک میلیون ریال (معادل 100هزار تومان) و برای انتشار الکترونیکی هر مقاله مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال (معادل 150 هزار تومان) از نویسندگان دریافت شود.

مطالعه بیشتر

فصلنامه از شماره زمستان 1397 به بعد فقط به صورت الکترونیکی منتشر می‌شود.

به اطلاع می‌رساند براساس مصوبه شورای پژوهش مورخ 98/03/28 سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فصلنامه مطالعات ملی کتابداری و سازماندهی اطلاعات فقط به صورت الکترونیکی منتشر می‌شود و انتشار نسخه چاپی متوقف شده است.

مطالعه بیشتر
login